درباره ما

درباره ی ما

مجموعه‌ی کارآفرینی ارزش آفرینان افغانستان با هدف ایجاد خودباوری و انگیزه بین تیم‌ها و افراد علاقمند افغان به کارآفرینی و ترویج و گسترش شرکت‌های نوپا ایجاد شده تا گامی محکم و موثر برای رفع نیازها و مشکلات جامعه‌ی کارآفرینان افغان برداریم.

اهداف ما

  • آموزش و ترویج کارآفرینی در بین علاقمندان این حوزه به جهت آشنایی با فضای کارآفرینی استارتاپی به واسطه برگزاری رویدادها وکارگاه‌های کسب و کار.
  • شناسایی افراد و تیم‌های موفق و ایده‌هایی که قابل اجرا شدن در هر مکانی باشد به جهت رشد کسب و کارهایشان.
  • ایجاد شبکه‌ای ازکارآفرینان موفق و استارتاپ‌ها درجهت ارتباطات دوسویه برای انتقال تجربه و هم‌افزایی و کمک به یکدیگر.
  • تسهیل‌گری وارتباط دوسویه بین کارآفرینان (تیم های استارتاپی) و سرمایه‌گذاران

چشم انداز مجموعه ی کار آفرینی ارزش آفرینان افغانستان

مجموعه کارآفرینی ارزش آفرینان افغانستان با تکیه بر استعداد و توانایی نسل جوان افغانستانی در نظر دارد تا در سه سال آینده به معتبرترین و بزرگترین برند در جهت آموزش و ترویج کارآفرینی برای صاحبان ایده‌های کسب و کارهای نوپا و علاقمندان به کارآفرینی در افغانستان تبدیل شود این مجموعه در پی آن است که بتواند یک VC افغانستانی برای حمایت از تیم‌های استارتاپی و سرمایه‌گذاری سالیانه بر روی ده تیم و ایده‌ی استارتاپی در جهت تجاری سازی آن‌ها تشکیل شود.

خدمات ما

آموزش

ما برای افراد علاقه مند به کارآفرینی و استارت آپ های نوپا دوره‌های آموزش کارآفرینی بر اساس نیاز آن‌ها و الگوهای موفق جهانی برگذار می‌کنیم.

مربیگری

شما می توانید از تجربیات مربیان و کارآفرینان برتر داخلی و خارجی این مجموعه بهره مند شوید و مربیان بر اساس تجربیاتشان شما را راهنمایی کنند.

مشاوره های تخصصی

شما می توانید برای تجاری سازی ایده های خود در زمینه های برندینگ و بازاریابی، طراحی صحیح بیزنس پلن، توسعه محصول و تحقیقات بازار از مربیان و مشاوران مجموعه استفاده کنید.

سرمایه گذاری

ما در این مجموعه بستری را ایجاد کردیم که تیم‌های موثر و خلاق، به جهت حمایت مالی به مجموعه‌های سرمایه‌گذاری معرفی شوند.

تیم ما

حوا یوسفی

مدیر اجرایی

عنایت الله ایوبی

تبلیغات و بازاریابی

mohammad-ali-imani

محمد علی ایمانی

امور فنی

رویداد های برگزار شده

با ما تماس بگیرید

برای برقراری ارتباط و دریافت اطلاعات بیشتر درباره ی ما میتوانید از طریق راههای ارتباطی زیر اقدام نمایید.

شماره های تماس

موقعیت مکانی ما

تهران، اتوبان شهید صیاد شیرازی، خیابان صنایع – خیابان گلزار جنوبی، خیابان لادن شرقی، خیابان 12 متری ولیعصر، انتهای بن بست قائم ، شماره 7

فرم ارسال ایمیل