رفتن به محتوای اصلی

امضای تفاهم‌نامه بین باشگاه کارآفرینی تیوان و مجموعه کارآفرینی آوسه

تیم آوسه (مجموعه کارآفرینی ارزش آفرینان افغانستان) در ۲۲مرداد۱۳۹۷ طی تفاهم‌نامه‌ای همکاری خود را در راستای فرهنگ‌سازی و راه‌اندازی کسب و کارهای نوپا (استارتاپ) با باشگاه کارآفرینی تیوان رسما آغاز کرد.

این تفاهم‌نامه با حضور اعضای هیِئت مدیره آوسه به امضای مدیر ارشد مجموعه کار آفرینی آوسه عنایت الله ایوبی ومدیر عامل باشگاه کارآفرینی تیوان محمد رضا سبحان رسید و تا پایان سال ۱۳۹۷ اعتبار خواهد داشت که مفاد آن در ،بازه‌های یکساله قابل بازنگری و تصمیم‌گیری در خصوص ادامه و یا تعلیق همکاری می‌باشد.

ازجمله اهداف انعقاد این تفاهم‌نامه آگاهی‌بخشی به علاقمندان افغانستانی به کارآفرینی ،تسریع در شکل‌گیری جامعه مخاطب استارتاپی افغانستانی در ایران ،شکل‌گیری تیم‌های استارتاپی افغانستانی و تیم‌های مشترک ایرانی –افغانستانی ،شناخت و مستند‌سازی نحوه تعامل با مخاطبین ،جوانان ،علاقمندان و فعالین این حوزه و…است.

زمینه‌های همکاری باشگاه کارافرینی تیوان شامل محورهایی چون ارائه حمایت‌های معنوی برای رسیدن به اهداف عملیاتی تفاهم‌نامه ،ارائه مشورت‌های لازم و ایجاد بستر مناسب برای استفاده از تجربیات موجود در حوزه مدنظر و فعالیت‌های اقتصادی انجام شده در این بستر ،تلاش جهت ایجاد ارتباطات کاری سازنده بین فعالین و…است.

فعالیت مستمر و وقت گذاری مناسب برای طرح‌ریزی ،برنامه‌ریزی ،اجرا ،پیگیری و برگزاری جلسات همفکری با حضور افراد نخبه و صاحب صلاحیت برای رسیدن به اهداف همکاری ،مستند‌سازی و پیگیری و انجام مکاتبات اداری پیگیری و انجام امور اجرایی توافقات انجام‌شده با سایرین و جلسات از جمله زمینه های همکاری مجموعه کارآفرینی آوسه خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 13 =